FAQ

1. Jak długo będę czekać na postawienie domku na swojej działce?

Po ustaleniu wszystkich szczegółów i potwierdzeniu złożenia zamówienia ze strony sklepu termin montażu to 1 miesiąc kalendarzowy. W sezonie maj-sierpień termin ten może ulec zmianie, ale spokojnie wszystko z Tobą ustalimy.

2. Czy mogę wprowadzić zmiany w wybranym domku?

Oczywiście. Pewnych zmian możesz dokonać już poprzez stronę internetową naszego sklepu a te niestandardowe ustalimy z Tobą indywidualnie.

3. Z jakiego rodzaju drewna są produkowane domki?

Nasze domki produkowane są z wysokiej jakości drewna sosnowego i świerkowego. Wszystkie domki są konstruowane w naszej własnej stolarni i suszone w nowoczesnej suszarni.

4. W jaki sposób dokonuje płatności za wybrany domek?

Po ustaleniu końcowej kwoty zamówienia, należy dokonać przedpłaty zaliczki (50% wartości zamówienia) przelewem bankowym na wskazany nr konta. Pozostałą kwotę należy zapłacić po odebraniu towaru/montażu.

5. Jak powinno wyglądać prawidłowo przygotowane podłoże pod zamawiany domek?

Podłoże należy przygotować w formie jednolitego fundamentu lub za pomocą bloczków fundamentowych. Możemy również taki fundament przygotować za Ciebie ale jest to opcja dodatkowo płatna i wymaga zgłoszenia tego przed zamówieniem.

6. Jak szeroki dojazd muszę zapewnić by transport z domkiem mógł dojechać na moją posesję?

Transport realizowany jest samochodami mieszczącymi się w alejkach działkowych o szerokości 4 m. Ważne aby wcześniej sprawdzić wąskie przejazdy i zakręty ponieważ nasze auta są dość długie.

7. Jakie są stawki transportu do mojej lokalizacji?

Koszt transportu uzależniony jest od odległości od naszej stolarni. W związku z ostatnimi podwyżkami cen paliw zaczynają się one w granicach tysiąca zł dla województw południowo-środkowej Polski i rosną nawet do półtorej tysiąca zł dla województw nad morzem Bałtyckim.

8. Czy na działce na której stawiany będzie domek muszę mieć doprowadzony prąd?

Nie. Nie wymagamy prądu na działce. Mamy własne zasilanie 😉

9. Czy muszę mieć pozwolenie na wybudowanie domku?

Nie, budowa naszych domków nie wymaga pozwolenia na budowę (chyba, że na skutek indywidualnych zmian ich rozmiar przekracza dozwolone prawem wartości).

10. W jaki sposób odbywa się montaż domku?

Nasza ekipa przyjeżdża na umówione miejsce i tam samodzielnie montuje domek. Najczęściej odbywa się to w kilka godzin.

11. Czy muszę zamawiać domek z montażem?

Nie, nie musisz. Wtedy odbierasz domek w ustalonym przez nas miejscu.

12. Czy mogę do domku dodać dodatkowe okno/taras/drzwi/pomieszczenie?

W większości domków jest to już przewidziane w opcji wyboru na ekranie produktu. Jeśli nie znalazłeś tej opcji to skontaktuj się z nami indywidualnie.

13. Czy domki posiadają gwarancję? Ile trwa?

Tak, wszystkie nasze domki posiadają 2 letnią gwarancję na sprawne działanie od zakończenia montażu przez naszych pracowników.

14. Czy mogę wybrać dowolny kolor domku?

Oferujemy domki w różnych kolorach. Paleta barw znajduje się na stronie produktu.